Posted in:Aktualności

Szanowni Państwo,

Kampania Bezpieczny Maluch jest to najszersza w Polsce akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka.  Bezpłatne warsztaty odbywają się w kilkudziesięciu miastach Polski, wszędzie prowadzone przez doświadczonych ratowników medycznych i najlepszych instruktorów bezpieczeństwa.

Misją Kampanii jest zwiększenie świadomości dotyczącej bezpiecznego macierzyństwa oraz pomoc rodzicom w bezpiecznym i zdrowym rozwoju ich dziecka. Uczestnicy podczas warsztatów m.in. uczą się, jak udzielić pierwszej pomocy kobiecie w ciąży oraz niemowlęciu, dowiadują się jak zmniejszyć ryzyko nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt oraz spotykają z ekspertem, który prowadzi autorski warsztat “Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci”.

Wstęp na spotkania jest bezpłatny.

107 Szpital Wojskowy dołączył do grona partnerów ogólnopolskiej KAMPANII BEZPIECZNY MALUCH Serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNE WARSZTATY, które odbędą się w sali konferencyjnej 107 Szpitala Wojskowego w Wałczu w dniu 06.05.2019 r godz. 17.00

Wałcz, dnia 09.04.2019 r
Edyta Chudzyńska – oddział ginekologiczno położniczy (261 47 28 94 )