Pracownicy Szpitala na 1 Regatach Smoczych Łodzi w Wałczu

W dniach 8 – 10 lipca 2016 r. w Wałczu odbył się Festiwal Dwóch Jezior. Nasi pracownicy brali aktywny udział w tym ważnym wydarzeniu. W sobotę 9 lipca około  godziny 13-tej odbyło się oficjalne otwarcie Festiwalu. Sztandarową i bardzo widowiskową konkurencją był wyścig Smoczych Łodzi. Smocze Łodzie to drużynowy sport wodny. Do rywalizacji przystąpiły załogi:

  • DRAKO Wałcz- Stowarzyszenie Miłośników Wody,
  • 100 Batalion Łączności, 107 Szpital Wojskowy,
  • POWER-TECH ,
  • RETTIG,
  • PZZ Wałcz,
  • AMBER Szczecin

Nasz Szpital reprezentowały dwie drużyny. Załoga składała się z osiemnastu wioślarzy, bębniarza (w naszym przypadku były to „bębniarki”) oraz sternika- profesjonalisty.  Pogoda nie do końca dopisała, ale dobry nastrój nie opuszczał nikogo. Podczas tych zmagań było co niemiara śmiechu ale i strachu. Zawodnikom oprócz rodzin kibicowali pracownicy Szpitala, którzy w ramach wsparcia również pojawili się na zawodach. Na zakończenie były wyróżnienia i dyplomy.

Udział naszych pracowników w aktywnym  spędzaniu czasu wolnego jednoznacznie wskazuje, że Szpital to nie tylko medycyna naprawcza, ale również  promocja zdrowia. Taka aktywność z ich strony w promowaniu zdrowego stylu życia zasługuje na pochwałę i naśladowanie. Koordynatorem oraz aktywnym uczestnikiem ze strony Szpitala  była Agnieszka Szafarczyk. Udział w zawodach wymagał wzmocnienia kondycji, drużynowego zgrania oraz koordynacji zespołu. W tym celu obie drużyny, kilka dni przed zawodami spotykały się na wspólnych treningach na Jeziorze Raduń. Nawet silny wiatr i deszcz nie był w stanie nikomu popsuć dobrej zabawy.

Uczestnicy zawodów: Elżbieta Zaleska, Jarosław Chmielecki, Barbara Wysocka, Sylwia Gwardzik, Agnieszka Kotkiewicz, Barbara Wiśniewska, Ewa Malak, Beata Zubrzycka, Małgorzata Machowska, Agnieszka Szeremeta, Jolanta Korzeniowska, Magda Salomonik, Piotr Szwiec, Iwona Koperska, Edyta Serafin, Anna Książkiewicz, Lidia Michalak, Anna Jabłońska, Janusz Górecki, Katarzyna Grzegorczyk, Monika Kotecka, Elżbieta Mozelewska, Róża Obermajer, Iwona Pacholec, Sylwia Kwiatkowska, Michał Gralka, Maciej Błoński, Malwina Kiełb, Henryk Dziubczyński, Robert Wykrętowicz, Maciej Dzioch, Dorota Lepak, Adam Andrzejewski, Patrycja Michalik, Krzysztof Puchała, Paulina Sieczka, Barbara Sieczka.

Wałcz, 11.07.2016 r
Sporządził: Krystyna Krogulewska

Zmiana rozmiaru czcionki
Zmiana kontrastu